Yönetim Kadromuz - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

 

Zekeriya Arslan (CEO)

Vodasoft olarak, her türlü çağrı merkezi ihtiyaçlarınızı projelendirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim.


M.Fatih Arslan ( Genel Müdür)

Çağrı Merkezleri kurumların müşterilerine dokundukları en önemli noktalardan birisidir. Biz bu noktada duruyor ve iş ortağı mantığı ile çalışarak müşterilerimize değer üretiyoruz.


 

Seyit Kaya ( IT Manager)

Amacımız gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize 7/24 kesintisiz iletişim ortamı sağlamak ve uçtan uca çözümler sunmaktır.

 


 

Tanay Yücekuş ( Satış ve Pazarlama Direktörü)

Hedefimiz,  müşterilerimizin çağrı merkezi ihtiyaçlarını yüksek kalite ve memnuniyet düzeyinde, optimum maliyetle karşılamaktır.

 

 


Selen Özyüzgen ( Satış Müdürü)

Bizimle çalışan markalar, tüm yapılanması “sadece” çağrı merkezi hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olan bir iş ortağıyla çalışmanın esneklik, maliyet ve kalite avantajlarından faydalanmaktadırlar.Gözde Bereket ( İnsan Kaynakları Müdürü)

 

Başarılı projeler, başarılı takım arkadaşları ile ortaya çıkar.

 

 

Cafer Karaman ( Operasyon Yönetmeni)

Müşterilerimizin taleplerini sizin istediğiniz şekilde yanıtlıyor, tüm süreçlerden sizleri anında haberdar ediyor, odağınızdaki konuları analiz edip raporluyor, yeni süreçler geliştirmeye katkıda bulunuyoruz. 

Ayşegül Alper ( Operasyon Yönetmeni)

İş ortağınız olarak varlık sebebimiz, memnuniyetinizdir.

 

 

 

Sezgin Mutlu ( Operasyon Yönetmeni)

Vodasoft bünyesinde hizmet verdiğimiz tüm çağrı merkezleri için ürettiğimiz çözümler ile değerli iş ortaklıkları kurmayı hedeflemekteyiz.


 

 

İstemi GÜLLÜLÜ (Operasyon Yönetmeni)

Müşterilerimizin beklentileri ışığında doğru çözümleri, zamanında,kaliteli ve en uygun maliyetle sunarken, hedefimiz müşterilerimize değer katan bir firma olmaktır