Yol Tarifleri - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Yol Tarifleri

 1nci Köprüden Vodasoft CCS'e Geliş

 

Mecidiyeköy istikametinden  Birinci Köprüye girin. Anadolu yakası çıkışında  Altunizede çıkışını izleyin.  400 mt sonra Bağlarbaşı Kadıköy istikametini takip ederek Academic Hospital'i solunuza alın. 300 mt  sonra pazarbaşı BP Benzin İstasyonu ve Üsküdar Vergi Dairesini görceksin. 100 m geride Vodasoft CCS'i görceksiniz.
Bina altında otopark mevcuttur.

 2nci Köprüden Vodasoft CCS'e Geliş

 

İkinci Köprüden Anadolu yakasına geçiniz. Kavacık'tan sonra uzunca bir süre devam edip, Çamlıca Altunizade çıkışlarını takşip ediniz. Birinci ve İkinci tünellerden geçiniz. İkinci Tünel çıkışında yolun solunda kalara devam ediniz.  Altunizade köprüsüne geleceksiniz. Köprüyü geçiniz.

 400 mt sonra Bağlarbaşı Kadıköy istikametini takip ederek devam ediniz. Academic Hospital'i solunuza alın. 300 mt  sonra pazarbaşı BP Benzin İstasyonu ve Üsküdar Vergi Dairesinigörceksin. 100 m geride Vodasoft CCS'i görceksiniz.

Bina altında otopark mevcuttur.

E5'den Vodasoft CCS'e Geliş

Kartal E5'den Harem istikametini takip ederek, Kozyatağı, Yenisahra ve Birinci Köprü girşini geçiniz.   Hareme doğru devam ediniz. Koşuyolunu geçtikten sonra sağa Zeynep Kamil ve Karacahmet Mezarlığı yönünü takip ediniz. Karacahmet mezarlığı, Zeynep Kamil Hastanesi, Askerlik Şubesi ve Burhan Felek Spor Salonunu geçip ışıklara geliniz. Işıkları ve BP Benzin İstasyonunu geçince 50 metre sonra sağda Vodasoft CCS'i sağda göreceksiniz. 

Bina altında otopark mevcuttur.