Vodasoft'ta Çalışmak - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Vodasoft'ta Çalışmak

Vodasoft'ta çalışmak, sırdan bir çağrı merkezinde çalışmak gibi değildir.
Vodasoft farklıdır !

 

Vodasoft Klasik Baskıcı Çağrı Merkezi İşletmesi Yapmaz

 Çağrı merkezleri sıkıcı, baskıcı, ne zaman işe çağırılacağınızın belli olmadığı, belirsizliklerle dolu ortamlardır. Vodasoft değil...

Vodasoft Telesatış Firması Değildir

 Prim odaklı çağrı merkezleri, maaşının sadece prime endekslendiği, ne zaman, ne kadar gelir elde edeceği belli olmayan, baskıcı, satarsan kazanırsın zihniyetinde yerler olabilirler. Vodasoft değil... Çünkü biz, telefonda satış YAPMAYIZ. 

Vodasoft PartTime Çalıştırmaz

 

 Vodasoft %99.9 Fultime çalışan temsilcilerle yol alır. 

Profesyonel Bir Aile Ortamı Sunar

 Vodasoft CCC, kurumsal firmalara, kurumsal müşteri hizmetleri sunan bir firmadır; ama bu kurumsal atmosferde dahi, bir aile ortamını oluşturmayı başarmıştır.  

Çalışanlara Huzurlu Bir Ortam Sağlarız

 Mutlu çalışanlar, kaliteli hizmet ve memnun müşteri demektir. Çalışanlarımızın huzurlu olmaları bizim için önemlidir. 

Vodasoft'ta Bireysinizdir

 Çağrı merkezleri bireylerin kimlikleri kaybettikleri ortamlar olabilmektedir; özellikle binlerce insanın çalıştığı ve aynı işi yaptıkları büyük çağrı merkezleri böyle bir ortama sahip olabilriler. Vodasoft CCS, az sayıda çağrı merkezi çalışanı ile, kaliteli markalara, seçkin hizmetler sunmaktadır. Vodasoft CCS için kalite ve güven en önemli hizmet beklentisidir. 

Vodasoft'ta Sorumluluk Alır, Kendinizi Geliştirirsiniz

 VodasoftCCS, butik hizmetler sunmasından dolayı çalışanlarına daha fazla gelişim fırsatları sunmaktadır. Vodasoft CCS'de kaybolmazsınız, sorumluluk alır, kendinizi geliştirir, öne çıkar, varlığınızı ve değerinizi sergileyebilirsiniz. 

Vodasoft Yeniliklere Açıktır

 Butik hizmetler sunan ve sürekli gelişime inanan Vodasoft CCS, hem iç süreçlerinde, hem de müşterilerine sunduğu hizmetlerde yeniliklere açık bir kurumdur. En üst düzey yönetimden, en alt seviyedik çalışanlarımıza kadar, herkesin fikri, gelişimi ve gelişim önerileri bizim için değerlidir. 

Vodasoft CCS En Fazla Marka İle Çalışan Çağrı Merkezidir

 Vodasoft CCS Türkiye'de en fazla markaya hizmet veren, markaları kalıcı, ilişkisi güven ve kaliteye dayalı bir firmadır. Bu seçkin bakışı ve uygulamaları çalışanlarının da aynı derecede seçkin ve değerli olmasını beraberinde getirir. 

Vodasoft CCS Kaliteli Markalara Butik Hizmet Sunar 

 Vodasoft CCS kaliteli firmalara kaliteli hizmetler sunar. Fabrikasyon olmaktan uzak, binlerce insanın aynı işi yapıpiçinde kaybolmayacağınız, birey olmanın öneminin farkedildiği, dinlenildiğiniz, değer verildiğiniz, müşteri firmalarımızla özdeşleşmiş, gelişebileceğiniz bir ortam sunar.  

 
ve daha birçok sebep...