Kurumsal - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Kurumsal

KURUMSAL

Vodasoft Call Center Solutions (Vodasoft CCS), stratejik olarak sadece ”Çağrı Merkezi alanına odaklanmış” bir firmadır.

 

 

Başta çağrı merkezi dış kaynak kullanım hizmetleri (outsource call center services) olmak üzere, ileri seviye çağrı merkezi eğitimleri, çağrı merkezi kurulum, değerlendirme, stratejik planlama, işletme ve kıyaslama (benchmarking) gibi operasyonel ve stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 

2002 senesinde, alanında lider bir kuruluş olan Netser Komünikasyon A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulan Vodasoft, özel ve kamu sektöründe birçok çağrı merkezi projesine imza atmıştır.
 

Vodasoft CCS, Türkiye’nin en gelişmiş çağrı merkezi dış kaynak kullanım hizmet merkezlerinden birisine sahiptir. Sunduğu butik, katma değerli, sonuç odaklı, pratik ve etkili hizmetlerle pazarda hem kendisini hem de müşterilerini rakiplerinden farklı kılabilmektedir.

 

Vodasoft CCS halen birçok firmanın çağrı merkezinin işletmesini ve/ya danışmanlığını yapmaktadır. Sunduğu CRM ve Çağrı Merkezi hizmetleri ile firma müşterilerine 7/24, kesintisiz hizmet sunan ve müşterilerden bilgi toplayan, onlara bilgi aktaran Vodasoft CCS, her türlü medya ile erişimin (telefon, faks, e-mail, web, chat, mektup, SMS) sağlanabildiği canlı ve profesyonel bir etkileşim merkezi sağlamaktır.

 

 
Vodasoft CCS, Türkiye'de en fazla markaya çağrı merkezi dışkaynak hizmeti sunan firmadır.
 

Vodasoft CCS, Nisan 2008 itibariyle Çağrı Merkezi Hizmetleri kapsamında ISO9001:2000 Kalite Sistem Sertifikasını almıştır ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.