Home Agent - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Home Agent

Vodasoft Call Center Services Home Agent Uygulamaları

 

Vodasoft CCS, gerekli olduğu durumda kendi projeleri için Home Agent kullanmaktadır.

Bu iş modelini uygun projelerin süreçlerini kolaylaştıramnın yanısıra, bir sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde de kullanmaktayız.

İnternet ve IP teknolojisinin gelişmesiyle evden çalışanları da aynı ofis içinde çalışırmış gibi değerlendirme olanağı sunan “Home Agent”, sadece Türkiye’de değil, dünyada da yeni bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’de yeni bir iş modeli olarak Vodasoft tarafından hizmete sunulan sistemle, özellikle engelliler ve ev hanımları olmak üzere, genç emekliler, öğrenciler, aktif çalışma hayatını sonlandırmış veya duraksatmış olan kişiler ile gaziler gibi farklı profilde birçok kişinin çalışma ekonomisine kazandırılması hedefleniyor.

“Home Agent” olmak isteyenler için gerekli tüm donanımı sağlayan Vodasoft, adayın yetkinliği ile beraber çalışılacak ortamın uygunluğunu değerlendiriyor. Asıl belirleyici olan kuralın sessizlik olduğu bu noktada televizyon veya trafik gürültüsü olmayan bir ortam sağlanması, bu hizmetin verilmesi ve işe alımda ana kriteri oluşturuyor.

Home Agent kullanımını giderek artırmak yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.