Kipa Artık Kapınızda haberi - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Kipa Artık Kapınızda

Kipa Artık Kapınızdafacebooktwitter
Çağrı merkezi hizmetleri Vodasoft CCS tarafından sunulmakta olan perakende zinciri Kipa, mağazalarında sunduğu birinci sınıf hizmet kalitesini internete taşıyor. Ocak ayı sonundan itibaren 12 bin çeşit ürün, ‘Kipa Kapımda’ hizmetiyle İzmirli tüketicilere hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapma imkanı sunuyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri  Kipa, İzmir’deki müşterilerine internet  alışveriş rahatlığını ve  kolaylığını, Kipa kalitesi ve çeşitliği ile birleştirerek sunuyor. “Kipa Kapımda” adlı internet sitesi, Ocak ayı sonunda İzmirli müşteriler ile buluşuyor. 12 bin farklı ürün sunan Kipa Kapımda servisiyle, müşterilerin bir tıkla internetten seçtiği ürünler,  kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış internet servis ekibi tarafından seçiliyor. Bu özenli seçimden sonra, ürünler Kipa için özel olarak hazırlanmış ve son teknoloji ile donatılımış, soğutucu ve dondurucu dolapları olan Kipa Kapımda kamyonları ile  müşterinin kapısına geliyor.  Kipa’nın bir parçası olduğu Tesco’nun Avrupa’daki diğer operasyonlarında da kullanılan bu araçlar, gerek donmuş gıda, gerek taze ürünleri özenle müşteriye ulaştırıyor.

Kipa CEO’su Jeff Adams, “Ege’nin en köklü perakendecisi olarak bilinen Kipa, müşterilerine çok kanallı alışveriş imkanları  sunmaya devam ediyor.  21 yaşımızda, müşterilerimizin sadakatine bir teşekkür olarak sanal market uygulamasını da hizmete açıyoruz,” dedi. İzmir’in, Türkiye genelinin üstünde internet kullanıcısına sahip bir şehir olduğuna değinen Adams, “Teknolojiyi yakından takip eden İzmirli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, gerçekten özenle tasarlanan, her detayı ayrı ayrı düşünülen bir sanal alışveriş sistemi yarattık,” diye ekledi. Adams, müşterilerin internet alışverişinde gelen ürünün kalitesi ve kendilerine ulaştığındaki tazeliği konusunda hassasiyetini bildiklerini belirterek, bu yüzden de “adeta kendi elinizle seçmişcesine” özenli seçimler yapacak “müşteri alışveriş elemanı” kadrosu istihdam ettiklerinin altını çizdi.