CarrefourSA Bayrampaşa’da Eğlenceli Bilim Atölyeleri haberi - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

CarrefourSA Bayrampaşa’da Eğlenceli Bilim Atölyeleri

CarrefourSA Bayrampaşada Eğlenceli Bilim Atölyelerifacebooktwitter
Çağrı merkezi hizmetlerini Vodasoft Çağrı Merkezi Hizmetleri (Vodasoft Call Center Services)'nin sunduğu CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli bilim atölyeleri ile çocukları bekliyor.

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi yarıyıl tatilinde birbirinden farklı bilim atölyeleri ile çocukları eğlenerek öğrenmeye davet ediyor. 25 Ocak Cumartesi saat 14.30’da başlayacak olan etkinliklerde çocuklar tatilin tadını doyasıya çıkaracaklar.

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, gizemli maddeler atölyesi, hava mucitler atölyesi, minik mucitler atölyesi, mevsimler atölyesi, eğlenceli asitler atölyesi, uzay atölyesi,fosil atilyesi ve doğal afetler atölyesi ile çocuklara ilginç deneyler yapma imkanı sunuyor. Atölyelerin yanı sıra çocuklar birbirinden güzel hediyeler de kazanacak.

2003’te ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen CarrefourSA Bayrampaşa AVM, ziyaretçilerine ücretsiz 600 araçlık açık ve bin 352 araçlık kapalı otoparkı, bebek bakım odası, mescit ve engelli hizmetleriyle rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.