Vodasoft Call Center Services 5. Kez Deloitte Teknoloji Fast50 Programı'nda Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasına Girdi haberi - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Vodasoft Call Center Services 5. Kez Deloitte Teknoloji Fast50 Programı'nda Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasına Girdi

Vodasoft Call Center Services 5. Kez Deloitte Teknoloji Fast50 Programında Türkiyenin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasına Girdifacebooktwitter
Vodasoft Call Center Services 5. Kez Deloitte Teknoloji Fast50 Programı'nda Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasına Girdi

Vodasoft Call Center Services, Deloitte'un Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, prestijli Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı'nda yer aldı. Kuruluşların 2008-2012 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazanıyor.

Vodasoft Call Center Solutions CEO' su Zekeriya ARSLAN kuruluşun 2008-2012 yılları arasında cirosunda kaydettiği muazzam büyümenin ardında müşterilerinin kendilerine duyduğu haklı güveni, sunduğu üstün hizmet kalitesine ve hedefleri doğrultusundaki kararlı ilerleyişinin yattığını belirtti. Zekeriya ARSLAN sözlerini şöyle sürdürdü: Vodasoft CCS olarak 10. Yıldönümümüzü kutladığımız bu yıl hizmetlerimizi çeşitlendirerek, kaliteye odaklandık. 5. Kez Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı'nda yer almamız büyük bir istikrarın göstergesi. Her yıl bünyemize kattığımız yeni markalarımızın yanında, yarattığımız müşteri sadakati gurur kaynağımızdır. Önümüzdeki yıllarda da güvene dayalı istikrarlı büyümemiz devam edecektir.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı'na katılmak isteyen şirketlerin 2008 yılında en az 50.000 Euro, 2012 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye'de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Diğer şirketlere ait bir teknolojiyi farklı bir şekilde kullananlar ise bu başlık altında değerlendirilmiyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA'nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı'na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.

Vodasoft Call Center Services Hakkında:
2003 senesinde kurulan Vodasoft Call Center Services, stratejik olarak sadece ”Çağrı Merkezi alanına odaklanmış” bir firmadır ve Deloitte'un En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasında son 5 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında yer alarak ödüllendirilmiştir. Çağrı merkezi dış kaynak kullanım hizmetleri içerisinde müşteri hizmetleri, teknik destek, şikayet yönetimi, sipariş hattı, telefonda satış ve pazarlama ve anket gibi konularda müşterilerine hizmet verir. Çağrı merkezi kurulum, değerlendirme, geliştirme, işletme ve stratejik danışmanlıkları ile çağrı merkezi yazılımlarını da sunan Vodasoft CCS, çalıştığı şirketlerin pazarlama stratejilerine önemli girdiler sağlar. Müşterilerine en yüksek performans, uygun maliyet ve yüksek kalite ile çağrı merkezi hizmeti sunar. Müşteri sadakatine katkıda bulunur. Kendisini bir iş ortağı olarak konumlandırır ve çözümler sunar.

Deloitte Türkiye hakkında:
Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte, 150'den fazla ülkede, yaklaşık 200 bin personeli ile faaliyet gösteriyor. Deloitte'un dünya çapında cirosu 31,3 milyar dolardır. İleri teknoloji kullanan, değişik alanlardaki bilgi ve becerilerini bir araya getiren Deloitte, dünya çapındaki tüm müşterilerine aynı yüksek kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Dünyanın en büyük şirketlerinin yarıdan fazlasına ve büyük ulusal teşebbüslere, kamu kurumlarına, ulusal devlere ve küresel çapta hızla büyüyen şirketlere hizmet veren Deloitte, birçok gelişmekte olan pazarda da liderliğini sürdürmektedir. Türkiye'de çalışmalarına 1986 yılında başlayan Deloitte faaliyetlerini İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ve Adana' da 1.500 e yakın çalışanıyla sürdürüyor. Deloitte Türkiye'de denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, kurumsal finansman ve kurumsal risk alanlarında entegre hizmetler vermektedir.