Deneyim / Birikim - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Deneyim / Birikim

10 Yılı Aşkın Çağrı Merkezi Birikimi 

 

Vodasoft Call Center Services 10 yılı aşkın zamandır çağrı merkezi, iletişim, müşteri hizmetleri ve müşteri veritabanı yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar oldukça istikrarlı bir büyüme sağladık. Bu istikrar sayesinde hizmet kalitemizden asla ödün vermedik ve vermeyeceğiz. Bugün itibariyle 80 civarından ulusal ve uluslararası firmaya müşteri hizmetleri altyapısı danışmanlık ve işletme desteği vermekteyiz.

Vodasoft Call Center Services, çalışanları için profesyonel bir aile, hizmet verdiği değerli kurumsal müşterileri için ise, butik fakat yüksek kaliteli ve profesyonel bir çözüm ortağıdır. Müşterilerimizin bir çözüm ortağından tüm beklentilerini titizlikle yerine getirmek için yoğun çaba göstermekteyiz.

Sektörümüzdeki yenilikleri, farklı sektörlerden firmalara hizmet etmenin bize sağladığı deneyimsel kazanımları tüm müşterilerimiz ile paylaşmayı, gelişirken geliştirmeyi prensip edinmiş durumdayız.
 

İster küçük, ister büyük bir marka olun, Vodasoft Çağrı Merkezi Hizmetleri bütçenize, taleplerinize, markanızın imajına ve değerine uygun çözümleri sizlerle birlikte, size özel şekilde tasarlayıp, hayata geçirip, işletebilir.

"Müşterilerimizin bizden memnuniyeti son derece önemlidir. 
Vodasoft Call Center Services olarak, kurulduğumuz günden bu yana, bizimle çalışmayı tercih etmiş “müşterilerimizin hiçbirisini kaybetmemiş olmamız”, bu memnuniyetin en belirgin göstergesidir."