CEO'muzun Mesajı - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

CEO'muzun Mesajı

Merhaba,Merhaba,
 

CEO'muzun Mesajı

 

 

 

Vodasoft_Call_Center_services_ceo_zekeriya_arslan

Merhaba,
Bu iş beni yaşlandırdı! Ama, sevdiği işi yaparak yaşlanmak kadar güzel birşey olmadığını da öğretti.
Vodasoft Call Center Services olarak 15nci yılımıza doğru ilerlerken, bugün itibariyle 100 civarından ulusal ve uluslararası firmaya çağrı merkezi ve müşteri hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Vodasoft Call Center Services, çalışanları için profesyonel bir aile, hizmet verdiği değerli kurumsal müşterileri için ise, butik fakat yüksek kaliteli ve profesyonel bir çözüm ortağıdır.
Sektörümüzdeki yenilikleri, farklı sektörlerden firmalara hizmet etmenin bize sağladığı deneyimleri tüm müşterilerimiz ile paylaşmayı, gelişirken geliştirmeyi prensip edinmiş durumdayız.

İster küçük, ister büyük bir çağrı merkezi ihtiyacınız olsun, Vodasoft Call Center Solutions bütçenize, taleplerinize, markanızın imajına ve değerine uygun çözümleri sizlerle birlikte, size özel şekilde tasarlayıp, hayata geçirip, işletebilir.
Mevcut müşterilerimize, bize kendileri ile çalışma fırsatı verdikleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Henüz müşterimiz olmamış tüm markaların ise, başarılı bir çözüm ortaklığı başlatmak için bizlere fırsat vermelerini temenni ederiz.
Saygılarımla,

Zekeriya ARSLAN
CEO
Vodasoft Call Center Services
 

 
Müşterilerimizin bizden memnuniyeti son derece önemlidir. Vodasoft Call Center Solutions olarak, kurulduğumuz günden bu yana, bizimle çalışmayı tercih etmiş “müşterilerimizin hiçbirisini kaybetmemiş olmamız”, bu memnuniyetin en belirgin göstergesidir.
 
 
Mevcut müşterilerimize, bize kendileri ile çalışma fırsatı verdikleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
 
Henüz müşterimiz olmamış tüm markalara da, başarılı bir çözüm ortaklığı başlatmak için bizlere fırsat vermelerini temenni ederiz.
 
 
Saygılarımla,
 
Zekeriya ARSLAN
 
Vodasoft CCS CEO'su