sayi3 haberi - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

sayi3

facebooktwitter
VODASOFT CCS E-BÜLTEN – 2013 / Sayı 1
E-BÜLTEN – 2013 / 3

Sayın Yetkili ,

Çalışanları, hizmet verdiği markalar ve sektörü için değer yaratma stratejisiyle hareket eden Vodasoft CCS olarak bir sayımızda daha sizlerle birlikteyiz…

Keyifle okumanız ve yeniden buluşmak dileğiyle…

Vodasoft Call Center Solutions

VODASOFT CCS MÜŞTERİLERİNDEN CARREFOURSA, ŞİKAYET YÖNETİMİNDE EN YÜKSEK BAŞARI PUANI İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Şikayetvar.com tarafından düzenlenen Sektör Araştırmaları Analizi sonuçlarına göre süpermarket sektöründe şikayet yönetimi alanında elde ettiği 2011 yılı şampiyonluğunu 2012 yılında da koruyarak, bu alandaki başarısını taçlandırdı.
ORFİN FİNANSMAN A.Ş. KREDİ TAKİPLERİNİ VODASOFT CCS YAPIYOR
Esnek ve profesyonel yaklaşımı, sektöre özel müşteri yönetimi uygulamaları ve optimum kalitesi nedeni ile tercih edilen Vodasoft CC, bu projede kendisini bir iş ortağı olarak konumlandırarak Orfin Finans A.Ş.’nin müşteri hizmetleri ile gecikmeli tüketicilerde tahsilat aramalarına yönelik uygulamalarını yürütmekte, proaktif ve katma değerli çözümler sunmaktadır.
BORUSAN LOJİSTİK'İN YENİ ŞİRKETİ ETA’ NIN ÜYELİK KAYITLARINI VODASOFT CCS YAPIYOR
Vodasoft CCS tarafından verilen çağrı merkezi hizmeti desteği ile ETA’ya üye olan yük sahipleri her an takip edilebildikleri sigortalı nakliye hizmetlerini ilave bedel ödemeden, piyasa fiyatlarında ve pratik bir şekilde alırken; nakliyeciler ise iş fırsatlarına mobil kanallar üzerinden doğru zamanda ve doğru yerde hızla ulaşıp iş sürekliliğine kavuşuyorlar.

SÖZÜN ÖZÜ
 “Değer Yaratın.”
 “Başarılı olmaya değil, değerli olmaya çalışın.”
Zamanınızı başarılı olmak için ziyan etmeyin, vaktinizi değer yaratmak için harcayın. Eğer değerli olursanız başarı kendiliğinden gelecektir. Sahip olduğunuz yetenek ve size bahşedilen hediyelerinizi keşfedin, onların başkalarına nasıl fayda sağlayacağını öğrenin. Emek değerlidir ve başarı onu takip eder.
Albert Einstein

Bizden Haberler

ETKİNLİK - "BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE NELER OLUYOR?"

Vodasoft CCS olarak, 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Genç Girişimciler Komitesi'nin düzenlediği "Bilişim Sektöründe Neler Oluyor" Başlıklı Panele katıldık ve standımız ile yerimizi aldık.

ÇAĞRI MERKEZİ TERİMİ

Baz Çalışan Adedi/Base Staff/Seated Agents
Belirli bir zaman diliminde servis seviyesi ve cevaplama süresi hedeflerini karşılamak için gerekli olan minimum çalışan adedini gösteren bir değerdir. Bu model tüm operatörlerin vardiya saatlerinde yerlerinde olacağını varsayar.

 

Sektörden Haberler

Çağrı Merkezleri Derneği, Çağrı Merkezi Sektör Araştırmaları Sonuçları’nı Açıkladı.

ÇMD’nin çağrı merkezi sektörü hakkındaki kapsamlı araştırmasında göre çağrı merkezi sektöründeki müşteri temsilcisi sayısı bu yıl 80 bini aşacak.

Kısa sürede toplam 36 kurumun üyeliğiyle, sektörün yaklaşık yüzde 80’ini temsil eder konuma gelen Çağrı Merkezleri Derneği, Türkiye çağrı merkezi sektörü hakkındaki en güncel, kapsamlı araştırmayı geçtiğimiz günlerde tamamladı ve sonuçlarını 3 Nisan Çarşamba günü düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla paylaştı. ÇMD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı, araştırmanın sonuçlarına göre, sektördeki müşteri temsilcisi sayısının 2013’te 80 binin üzerine çıkacağını öngördüklerini belirtti. Ayrıca, 2012 yılında tahmini toplam alınan çağrı sayısının 1.200.000.000 olduğunu ve 550.000.000 dış arama yapıldığını söyledi.
Raporun detaylarını görüntülemek için tıklayın.

HAKKIMIZDA YAPILAN YORUM
Çok kısa bir süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak, Şirketimiz ihtiyaçlarına uygun ekran tasarımlarının yapılmasında gösterdiğiniz gayret ve özen için teşekkür ederiz.
Serhat ÇINAR, Orfin Finansman A.Ş. Kredi İzleme Müdürü

Copyright © 2013 Vodasoft.com.tr

Üyelikten Ayrıl | Arkadaşına İlet | Browser'da Gör

.