Basılı Ürünlerimiz (Özel) - VODASOFT Çağrı Merkezi | Call Center Services
ust_img

Basılı Ürünlerimiz (Özel)

 

Yazarın Önsözü (Zekeriya ARSLAN) 

 

 

Çağrı Merkezleri, kurumların temasta oldukları kişi veya kurumlarla olan iletişimlerini yürüttükleri, yazılım, donanım ve insan kaynaklarından oluşan merkezlerdir. Rezervasyon merkezi, yardım masası, bilgi hatları, müşteri ilişkileri gibi yapılara genel olarak verilen kapsayıcı, "şemsiye" bir isimdir. Yoğun şekilde Gelen (Inbound) ve Giden (Outbound) telefon çağrılarının gerçekleştirildiği merkezlerdir.

Çağrı merkezleri, bir ülkenin gelişimi ile paralel olarak gelişen ve yaşamın ayrılmaz bir parçası halini alan departman veya iş üniteleridir. Ülkemizde son 10 yıldır geniş anlamda bilinir hale gelen çağrı merkezi kavramı, son dönemlerde gittikçe daha fazla şekilde kurumların gündemlerini işgal etmektedir. İletişimde olduğu kitle ile daha merkezi, profesyonel, tutarlı ve etkin şekilde temasta kalmak isteyen tüm kurumlar bu eşsiz aracın faydalarını daha da iyi anlamaktalar. Ülkemizde banka ve GSM sektörlerinin liderliğinde bilinirliği artan çağrı merkezleri artık firmaların büyüklüklerine bakmaksızın, bir “gereksinim” olmaya başlamış durumdadır.
 

Umarım bu kitapla ülkemizde Çağrı Merkezlerinin gelişimine, ilgili teknolojilerin geliştirilmesine ve kullanılmasına, istihdamın artmasına ve genel olarak ekonomimizin ilerlemesine bir nebze yardımcı olabilirim.

Zekeriay ARSLAN
Vodasoft CCS CEO'su
 

Diğer Basılı Ürünlerimiz